Bia Cafe Restaurant
Bia Cafe Restaurant
Bia Cafe Restaurant
Bia Cafe Restaurant
Bia Cafe Restaurant
Bia Cafe Restaurant
Bia Cafe Restaurant
Bia Cafe Restaurant

Bia Cafe Restaurant

Ortalama Yorumlar

Bu işletme bazı kullanıcılar ile oylanmaktadır.Oylama yapan insanlar mekana gitmiş veya gitmemiş olabilir.Bu puanlama %100 doğrulama garantisi ifade etmez.

İşletme Hakkında

Şık tasarımıyla göz zevkinize uygun bir mekan , istediğiniz zaman ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, ailenizle, sevdiklerinizle veya arkadaşlarınızla biraz oyun oynayıp sohbet edebileceğiniz kaliteli ve huzurlu bir ortamda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktayız. Öğlen aralarında en hafif yiyeceklerin, gün içinde mis gibi kahvenin yanındaki nefis tatlının, akşam yemeklerinde tadı damağınızda kalan lezzetlerin İstanbul’daki adresi.

Bia Cafe & Restaurant Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yeme-içme sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden bir yerdir.

Rezervasyon Gerekli mi ?

Evet Gerekli

Kapora Ücreti Alınıyor mu ?

Hayır Alınmıyor

Ek Ücretler

Derbi : Fiyatlarımız maça göre değişmektedir. Fiyat öğrenmek için maç öncesi arayabilirsiniz.

Normal Maç : Yemek,nargile vb. gibi fazla hesap tutacak şeyler istenirse ekstra maç ücreti almıyoruz. Ama Sadece çay,kahve vb. gibi az hesap tutan şeyler istenirse maç ücreti alıyoruz.

Mekan Fotoğrafları