Bia Cafe
Bia Cafe
Bia Cafe
Bia Cafe
Bia Cafe
Bia Cafe
Bia Cafe
Bia Cafe

Bia Cafe

Ortalama Yorumlar

İşletme Hakkında

Bia Cafe


Şık tasarımıyla Maltepe restaurantları arasında göz zevkinize en uygun mekan. İstediğiniz zaman stresten uzak şekilde aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla biraz okey oyunu oynayıp sohbet edebileceğiniz; kaliteli ve huzurlu bir ortamda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktayız. Öğlen aralarında en hafif yiyeceklerin, gün içinde mis gibi kahvenin yanındaki nefis tatlının, akşam yemeklerinde tadı damağınızda kalan lezzetlerin ve serpme kahvaltıda Maltepe kahvaltı mekanlarının tek adresi.

Bia Cafe İstanbul Maltepe’de Türk ve Dünya mutfaklarının seçkin lezzetlerini, kendi tarzı ve özgün sunumlarıyla misafirleri ile buluşturan, yeme ve içme sektörünün en geniş menülerinden birine sahip, özgün mimari ve dekorasyonu ile huzur ve keyifle vakit geçirilebilecek, kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikasıyla geniş kitlelere hitap eden bir yerdir.

Rezervasyon Gerekli mi ?

Evet Gerekli

Kapora Ücreti Alınıyor mu ?

Hayır Alınmıyor

Maç Ücretlendirmesi

Derbi: Fiyatlarımız maça göre değişmektedir. Fiyat öğrenmek için maç öncesi arayabilirsiniz.

Lig Maçları: 10 - Yemek, nargile vb. şeyler istenirse ekstra maç ücreti almıyoruz. Ama Sadece çay, kahve vb. istenirse maç ücreti alıyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Çalışma Saatleri Şimdi aç UTC+3

08:00 - 02:00
 • Pazartesi
  08:00 - 02:00
 • Salı
  08:00 - 02:00
 • Çarşamba
  08:00 - 02:00
 • Perşembe
  08:00 - 02:00
 • Cuma
  08:00 - 02:00
 • Cumartesi
  08:00 - 02:00
 • Pazar
  08:00 - 02:00

İstatistikler

20 Görüntülenme
0 Rating
0 Favorite
0 Share

Konum Bilgisi

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin