Lenza Cafe
Lenza Cafe
Lenza Cafe
Lenza Cafe
Lenza Cafe
Lenza Cafe

Lenza Cafe
Bu işletme Bağcılar • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

İşletme Hakkında

Lenza Cafe


Güneşli Lenza Kafe’ye Hoş geldiniz. En uygun fiyatlarla ve kaliteli nargile tütünlerimiz ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Canlı müzikten derbiye kadar hizmetlerimize devam ediyoruz. Adeta ortam sizi mesh edecek. Bağcılar Güneşli’de bulunan mekanımız her türlü müzik eğlencesi, kahve çeşitleri, nargile tütünleri, lezzetli yemekleri ve canlı müzik sanatçılarıyla güneşlinin eğlencesini sizlere getiriyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin