Sezon Cafe
Sezon Cafe
Sezon Cafe
Sezon Cafe

Sezon Cafe

Bu işletme Fatih • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

İşletme Hakkında

Sezon Cafe


Ufak yemekler, lezzetli kekler ve içeceklerden oluşan harika lezzetli çeşitlerimiz bizleri yiyin diye fısıldıyor. Sezon Cafe Çapa keyifli bir ortam sunarak; kahve, yemek, tatlıları tatmak veya en sevdiğiniz kitabı okumak için en konforlu stresten uzak sessiz bir konsept sağlar. Bizde kendinizi evinizde hissedin. Balatı’n tarihi güzelliğini seyredebileceğiniz harika dış mekanlarımız size huzurlu ve rahatlatıcı keyif sunacaktır.

Kendinizi şımartın ve Türk mutfağından yemeklerin tadını çıkarın. Misafirperverlik en büyük tutkumuzdur. Öğlen yemeğine bize gelin ve kısa süreliğine günün yorgunluğundan kurtulun huzura kavuşun. Ücretsiz wifiyi kullanarak sosyal medyada isteğiniz gibi takılın. Sigara içenler için ek bir alana sahibiz.  Bizim için herkesi ağırlayabilmek önemlidir. Bu nedenle cafemiz her anlamda engelsizdir. Sizleri cafemize mutluluğa, huzura ve bir yudum kahve içmeye bekleriz.

Rezervasyon Gerekli mi ?

Hayır Gerekmez

Kapora Ücreti Alınıyor mu ?

Hayır Alınmıyor

Maç Ücretlendirmesi

Derbi: 20 TL
Lig Maçları: 15 TL

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin