Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe
Alengir Cafe

Alengir Cafe
Bu işletme Fatih • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Alengir Cafe


Haliç’in eşsiz manzarası eşliğinde nargile keyfini yaşayacağınız Alengir Cafe 2016 yılından beri hizmet vermektedir. Özel olarak getirilen tütün çeşitleri ve en iyi kömürle hazırlanan nargileler yerli ve yabancı turistlerin vazgeçilmezleri olmuştur. Sıcak ve samimi bir ortamda nargile içmek isteyen müşterilerimizi İstanbul Balat cafelerinin en iyi nargile cafesi’ne bekleriz. Ayrıca derbi ve lig maçlarını da yayınlıyoruz. Tüm maç seven dostlarımızı Fatih’teki cafemize bekleriz.

 

Balat Kafelerinden Farkımız:


Yeni yaşınızı veya sevdiklerinizin doğum günü kutlamak istiyorsanız Alengir Cafe Balat tam size göre bir yer! Geniş alanı ve misafir kapasitesi sayesinde, doğum günü partileriniz için sizi mekanımıza bekliyoruz.

Okul ya da iş arkadaşlarınızla, küçük ya da büyük etkinliklerinizde, sohbetleriniz ve toplantılarınız için Alengir Balat, profesyonel ekibiyle sizleri bekliyor.

Rahat bir ulaşım sağlamak ve güvenli bir park yeri bulmayı dert etmeyin. Alengir Balat ekibi, vale hizmeti sayesinde aracınızı ücretsiz park ediyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin