Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe

Balkon Cafe

Bu işletme Beylikdüzü • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Balkon Cafe


Balkon Cafe Mehmet Şekerci tarafından 1999 yılında ilk olarak Etiler şubesi ile Şekerci Turizm adı altında kurulmuştur. Balkon; Türkiye de nargile üzerine şubeleşen ilk markadır. Etiler, Yeşilköy, Ataşehir, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Park Balkon şubesi ile dünya mutfağı özel sunumları ve modern mimarisiyle büyümeye devam etmektedir. 2016 yılında Çeşme Sheraton otelde hizmet vermeye başlayan mekan aynı yılda Şişli Radisson Blu otelde de yerini almıştır.

Arkadaşlarınız, dostlarınız ve aileniz ile birlikte günün her anında gelip nezih bir ortamda yemek yiyebilmeniz için Balkon Cafe Esenyurt şubemizde bulunan özel alanlarımızı tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize farklı lezzetler sunan ve her zaman unutulmaz bir yemek deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayan samimi ve rahat bir yemek deneyimi vaat ediyoruz.

Servis Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Doğum Günü Ücretlendirmesi

Servis Ücreti: 10 TL
Volkan Adet: 20 TL

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin
Uygulamamız Yayında Şimdi İndirin !
#EvdeKal