Fatih Antik Cafe
Fatih Antik Cafe
Fatih Antik Cafe
Fatih Antik Cafe
Fatih Antik Cafe

Fatih Antik Cafe
Bu işletme Fatih • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Fatih Antik Cafe


İstanbul’un tarihi yarımadasının büyük bir bölümünü kaplayan ve buram buram tarih kokan nostaljik ilçesi Fatih’te kurulduğundan beridir sizler için en iyi restoran cafe hizmetini sunuyoruz. İstanbul Fatih Antik Cafe olarak bizler Fatih’in antik ve tarihi ortamına uygun bir şekilde, iç dekorasyonumuzda da yer verdiğimiz detaylarla kendinizi tarihin içinde hissedebileceğiniz bir ortamda, rahatlıkla vakit geçirmenizi sağlıyoruz. İstanbul restoranlarından biri olarak kendine has ortamı ile antik havayı en iyi şekilde yansıtacak detaylara sahip hizmetleri sizlere sunuyoruz.

Fatih’te İstanbul’un tarihine uzanan sarayların, camilerin arasında ve Türk mutfağına özel lezzetleri bulabileceğiniz restoranımızda; ferah iç ve dış mekanlarında rahatlıkla yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Kalabalık gruplarla yaptığınız gezilerden tek başınıza yaptığınız gezilere kadar her noktada sizlere hizmet vermeye hazır halde bekleyen kafemizde soluklanıp kahvaltı ve yemeklerin tatlarına bakabilir grup yemekleri ile kendinize enerji depolayabilirsiniz.

İstanbul’un hızlı yaşamına ayak uydurmak için hızlı servis desteğini veren cafemizde; İstanbul kalabalığından ve yorucu gezilerden ayrılan boş vakitte, rahatlıkla self servis hizmetimizle yemeklerinizi sizlere sunduğumuz özel alanlarda yiyebilirsiniz. Tarihi atmosferde keyifli şekilde vakit geçirirken geniş ailenizle ya da arkadaş gruplarınız ile birlikte de kafemizde sizleri ağırlayabiliyoruz. Bölgesinde çok uygun fiyatlarla hizmet veren bir kafe olarak sizleri de Fatih restoranımıza bekliyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin