Gaja Garden
Gaja Garden
Gaja Garden
Gaja Garden
Gaja Garden
Gaja Garden
Gaja Garden

Gaja Garden

Bu işletme Bakırköy • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Gaja Garden


2016 yılında Bakırköy Florya Restaurantlarına bir yenisi olarak açılmış olan mekan, Akdeniz ve İtalyan ağırlıklı olan Dünya Mutfağı ve zengin serpme kahvaltı çeşitleriyle, Florya restaurantları arasında en iyi Florya kahvaltı mekanları olmayı hedefleyerek müşterilerine en iyi sunum hizmeti yapmaya devam etmektedir.

İçeri girer girmez harika bir atmosfer sizi karşılıyor, keyifli vakit geçirebileceğiniz sayılı yerlerden. Mekan hem kapalı hem de açık havada hizmet vermekte. Yaz kış bahçesi ferah bir ortam. Sunumundan, iç dekoruna kadar birçok konuda diğer yerlere göre farklı olduğu anlaşılabiliyor. Seçkin müşteri kitlesine kaliteli servis vermekten ödün vermeyen Gaja Garden Lounge, lezzetlerini tüm meraklılarla paylaşmaya devam ediyor.

Servis Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Doğum Günü Ücretlendirmesi

Servis: 10 TL
Volkan: 16 TL

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin
Uygulamamız Yayında Şimdi İndirin !
#EvdeKal