Hanegah Cafe
Hanegah Cafe
Hanegah Cafe
Hanegah Cafe
Hanegah Cafe
Hanegah Cafe
Hanegah Cafe
Hanegah Cafe

Hanegah Cafe

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Hanegah Cafe


Fatih At Pazarı‘ndan aşağı doğru inerken köşedeki, tarih kokan bir binada hizmet veren Hanegah Cafe sıcacık muhabbetlere ev sahipliği yapıyor. Rahat ve sıcak detaylarla oluşturulan iç dekorasyon evindeymişsiniz gibi bir his uyandırıyor. Kendine özgü konsepti ve yapısıyla Balat Kafelerinin en sevilen adreslerinden biri. Karadeniz yemeklerinin favori lezzetler arasında olduğunu söylemeden geçemeyiz. Ayrıca sıcak ve soğuk içecek menüsü de her mevsim aradığınızı bulmanız için yardımcı oluyor.

Menüden seçtiğimiz Hicaz Tatlısı sunumu ve lezzeti ile çoktan favori lezzetler listemize adını yazdırdı. İncecik dilimlerle servis edilen Hicaz Tatlısı süt ve kahve aromasıyla damaklarda unutulmayacak bir şölen yaşatıyor. Samimiyetsiz mekanlardan sıkıldıysanız ve gittiğiniz mekanda “bir tatlı huzur arıyorum” diyenlerdenseniz bu eşsiz cafe ruhunuzda çiçekler açtırmak için sizleri bekliyor.

Servis Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Doğum Günü Ücretlendirmesi

Servis Ücreti: 5 TL
Volkan Ve Konfeti: Kullanımına izin verilemiyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin