Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug
Hugga Mug

Hugga Mug

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Hugga Mug Cafe


Viyanda sevilen bir markanın lezzet deneyiminin, Türk mutfağıyla buluşmasıdır. Cafe menüsü bir sentezden çok en kaliteli ürünlerle dünya yeme-içme trendlerine uygun şekilde hazırlanır, her şey taze, günlük ve anında seçilip yenebilen bir konseptedir. Dünya ve Türk mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu Hugga Mug menüsünde pek çok farklı lezzet bir arada özellikle Hellas köfte, Viyana usulü bonfile, Viyana usulü köfte ve Permesan steak tercih edilecekler arasında ilk sırada. Bu yemeklerin yanı sıra özellikle iş dünyasının tercih edeceği mekan olma özelliği taşıyan Beylikdüzü’nde ki cafemiz Viyananın tüm güzelliklerini ayağınıza kadar getirdi.

Hugga ‘da Bahçe ile iç mekan birleştirildi ve tek mekanda enfes bir atmosfer oluşturulurdu. Kullanılan malzemelerin inanılmaz renkleri sanki bir melodi mırıldanıyor. Beylikdüzü restoranına evinizin konforunu ve samimi hizmetler sunmak için sizleri bekliyoruz.

Servis Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Doğum Günü Ücretlendirmesi

Servis Ücreti: 5 TL
Volkan Ve Konfeti: Yoğunluğa göre izin verilebilir. Rezervasyon yaptırırken sormayı unutmayın.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin