İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi
İncir Ağacı Kahvesi

İncir Ağacı Kahvesi

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

İncir Ağacı Kahvesi


İncir Ağacı Kahvesi Balat’ın tarihi dokusu arasında gezerken renkli bir mola verebileceğiniz mükemmel nostaljik konseptli Balat Cafesi’dir. Bu eşsiz güzellikte olan cafeyi Balat gezilecek yerler listenize eklemeniz için onlarca sebep gösterebiliriz ama en göze çarpan tabi ki de rengarenk konsepti. Tahtalardan hazırlanmış gök kuşağını andıran zeminin üzerinde bulunan zarif tablolar, adeta bir fotoğraf çekmek için soluklanın diye sesleniyor! Kahvenin renkli kapısından içeri girince yine bir nostalji tufanıyla karşı karşıya kalıyorsunuz.

Duvarlarda Yeşilçam Sanatçıları asılı, dolaplar 80’lerden kalma, tavandan sarkan renkli el fenerleri size neşeyle hoş geldiniz diyor gibi. İncir Ağacı Kahvesi, daha ilk gözünüze iliştiği anda sizi rengarenk bir tabelayla karşılıyor. Burası kelimenin tam anlamıyla İnstagramlık yerler arasında. Her an İncir Ağacı Cafe’nin merdivenleri ve tabloların önü fotoğraf çektirmek isteyen gezgin ve ziyaretçilerle dolup taşıyor. Bu güzel Balat Cafesinin merdivenleri Kanlı Meryem Ana Kilisesi’ne çıkıyor. Merdivenlere ilk adımı attığınızda sizi Sadri Alışık, Tarık Akan, Emel Sayın, Kadir İnanır gibi birbirinden ünlü Yeşilçam oyuncularının film sahneleri karşılıyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin