Karamel Cafe
Karamel Cafe
Karamel Cafe
Karamel Cafe

Karamel Cafe
Bu işletme Küçükçekmece • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Karamel Cafe


Küçükçekmece Cafelerinde tüm kahve sever misafirlerimiz için tüm çabamızla samimi hizmet, sıcak bir atmosfer ve her zaman ustalıkla kavrulmuş, kıvamında hazırlanmış kahve çeşitlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. “Ayrıcalığımız, sadece kahvemiz değil…” Sloganıyla girmiş olduğumuz bu yolda kahvemizi tamamlayacak deneyimlerimizi en iyi şekilde sunmaktayız. Ekibimiz olarak işimizi büyük bir şevkle,amatör ruhumuzu kaybetmeden ilk günkü heyecanımızla devamlı gülen yüzlerle bağlılık göstermekteyiz.

Karamel Cafe Atakent olarak ülkemizin de damak tadına uygun olarak dünya mutfağından seçtiğimiz lezzetlerimizi profesyonel hizmet anlayışı, hızlı servis kalitesi cazip fiyat alternatifleriyle müşteri memnuniyetini esas alarak yola devam ediyoruz. Güne güzel bir başlangıç için serpme kahvaltı, farklı kokteyleri, doğal olarak hazırlanan special soğuk veya buzlu içecekler, vitamin bar kısmında bulunan mevsimine göre özel olarak hazırlanan meyve sularından derlediği menüsü ile de dikkat çekiyor. Küçükçekmece kahvaltı mekanları arasında en gözde kahvaltı mekanı bizim mekan olmasının temel sebebi de bu. Okey oyunu oynamak isteyen misafirlermizin de ilgi odağı olmaya devam ediyoruz. Üstüne konforlu maç yayınlarımız ile derbi çoşkumuzu birlikte paylaşıyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin