Kiremit Cafe
Kiremit Cafe
Kiremit Cafe
Kiremit Cafe
Kiremit Cafe
Kiremit Cafe
Kiremit Cafe
Kiremit Cafe

Kiremit Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Kiremit Cafe


Kendinizi şımartmak için illa Pazar günü olmasına gerek yok. Ufak yemekler, lezzetli kekler ve içeceklerden oluşan harika çeşitlerimiz var. Kiremit Cafe Esenyurt zengin kahve ve ufak atıştırmalık seçenekleriyle sizi bekliyor. Akşamınızı güzel, huzurlu ve rahat dış mekanlarımızda; Meksika, Yunan ve Türk mutfağının keyfini çıkarın. Şirin keklerimiz, damakta tat bırakacak dondurmamız ve sevgiyle hazırlanan pastalarımız sizin tatmanızı bekliyor.

Lezzet dolu bir kahvaltı ve yemekiçin bize uğrayın. Leziz açık büfemiz herkesin zevkine göre lezzetler içermektedir. Özellikle de aileler için açık büfemiz iyi bir seçim olacaktır, zira böylece yemekleri beklemenize gerek kalmaz. Sizler sakince yemeğinizi yerken çocuklarınız eğlenceli çocuk köşesinde eğlenebilir. Sigaranızı içmek için ilave bir alanımız mevcuttur.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin