Lakaas Cafe
Lakaas Cafe
Lakaas Cafe
Lakaas Cafe
Lakaas Cafe
Lakaas Cafe

Lakaas Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Lakaas Cafe


Arada sırada biraz güç toplamaya ihtiyacınız var ise harika atıştırma seçeneklerimiz tam size göre! İçeri buyurun ve inanılmaz rahat ve keyifli afemizde dinlenin. Hafta sonunun tadı böyle çıkar. İster arkadaşlarınızla, ister ailenizle isterseniz de okumak için tek başınıza Lakaas Cafe Bayrampaşa’da sizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Stil sahibi dış mekanımızın ortamı görülmeye değer. Akşamın geç saatlerinde dahi rahat olmanızı sağlamak için ısıtılan terasımızda harika vakit geçirebilirsiniz. Bir sonraki sıcaklık dalgasında bize gelin. Klimalı salonlarımız, sıcak havalarda size serin kurtuluş imkanı sağlar.

Lakaas Coffe, Türk Mutfağı ve bol çeşitli yemek seçenekleriyle sizi mutlu edecektir. Mekanımızda örneğin sandviçler ve yanında soğuk bir meşrubat gibi leziz menüler bulunmaktadır. Öğleden sonraları birçok kişi harika keklerimiz, rüya gibi tatlımız ve sevgiyle hazırlanan yaş pastalarımız için de bize uğrar. Bayrampaşa kahvaltı mekanlarının en lezzet dolu bir kahvaltısı, hafif bir öğle yemeği veya güzel bir akşam yemeği için bize uğrayın. Ziyaretiniz esnasında kolaylıkla internette dolanabilmeniz için ücretsiz WiFi bağlantısı sunuyoruz. Sigara içenler için kendine ait bir alanımız mevcuttur.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin