Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat
Maison Balat

Maison Balat

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Maison Balat


Dış cephesinin sevimli bir ev havasında olduğu, içeri girme isteği uyandıran bir sempatikliğe sahip Maison Balat Cafe, aynı zamanda nostaljiye de ev sahipliği yapan bir nevi Antik Cafe. Güneşli günlerde kapısının önü, soğuk havalarda da içerisi keyifli. Burası sadece bir Balat cafesi değil aynı zamanda bir antika dükkanı. Annelerinizin çeyizlerinde gördüğünüz o eski fincanlardan tutunda, Cumhuriyetin ilk yıllarındaki gazetelere kadar her şey var bu mekanda.

Bu kadar naif bir mekan olur da gelenler büyülenmez mi? Öncelikle yolu buraya düşenleri çok güzel bir naftalin kokusu karşılıyor. En güzeli de, saatlerin farkına varılmadığı muhteşem bir gün ve içinizde bıraktığı o mayhoş tat oluyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin