Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe
Teras Cafe

Teras Cafe

Bu işletme Bağcılar • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Teras Cafe – Keyffhane Teras


İstanbulun en ünlü Bağcılar kafelerinden biri olan Teras Cafe, serpme kahvaltı sevenlerin vazgeçilmez mekanı. Kafemiz aynı zamanda birçok ünlü ismin de uğrak mekanı. Bağcılardaki nargile mekanları, yemek mekanları ve aile mekanları arasında ilk sırada yer alan Keyffhane Teras’ da aynı zamanda doğum günü partileri, toplantılar ve kına gibi bir çok organizasyonda yapılmaktadır.

Uygun fiyat garantisi ile konuklarını daima mutlu edinmeyi bir konsept haline getiren ve bağcılar güneşlide bulunan kafe kısa sürede insanların ilgi ve beğenisini kazanmıştır. Geniş ve ferah alanı ile size eşsiz bir deneyim yaşatmaya devam eden Keyffhane Teras, güler yüzlü garsonları ve yemeklerine sevgisini katan şefleri ile sizlere mutluluk satmaktadır.

Servis Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Doğum Günü Ücretlendirmesi

Servis Ücreti: 20 TL
Volkan Adet: 20 TL- İstenilen bir müzik eşliğinde
Masa Süsleme: Ücretsiz

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin