Tula Cafe
Tula Cafe
Tula Cafe
Tula Cafe

Tula Cafe

Bu işletme Büyükçekmece • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Tula Cafe


İstanbul’un sakin, uçsuz bucaksız deniz manzarası vadeden Büyükçekmece Sahil’inde bulunan Tula Cafe Restaurant; terasta deniz kenarı kahvaltı fırsatı, grup yemekleri ve çeşitli etkinlikler sunmaktadır.

Deniz manzarasına eşliğinde içeriği zengin ve kaliteli ürünlerden oluşan Tula İstanbul Cafe’nin kahvaltısı özellikle şehrin batısında oturanlar için denemeye değer. Geniş, ferah ve şık bir dekorasyona sahip olan bu mekan çepeçevre şehrin manzarasını gösteren camlarla kaplı ve yaz sıcaklarında açıldığında manzaraya daha da hakim oluyorsunuz. Ayrıca çocuk oyun alanı ve mesciti ile de aile dostu bir mekan. Sabahları serpme kahvaltı dışında kahvaltı tabağı veya farklı kahvaltılık seçenekler de mevcut. Öğle ve akşam yemeği için de geniş bir menüye sahip. Büyükçekmece kahvaltı mekanlarından farklı konsept ve lezzetleri ile sizi de Büyükçekmece restoranımıza bekliyoruz.

Servis Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Doğum Günü Ücretlendirmesi

Volkan Adet: 20 TL
Servis Ücreti: Özel bir masa ayrılıyor. Kişi sayısı ve yapılacak süslemelere göre fiyat belirleniyor. Rezervasyon öncesi detaylı bilgi alınız.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin