Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe
Twin Cafe

Twin Cafe
Bu işletme Beylikdüzü • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Twin Coffee


Organik ve sağlıklı Yemeklerin tadını mı özlediniz? Beylikdüzü restoranı olan Twin Coffee hiçbir dileği cevapsız bırakmaz. Enfes yemekler ve harika bir ortam sizi çok memnun edecektir. Akşamınızı muhteşem, huzurlu ve konforlu dış mekanlarımızda geçirin. Hava biraz serinlerse de ısıtılmış terasımız en doğru seçim olacaktır. Bir sonraki sıcaklık dalgasında bize gelin: Klimalı salonlarımız, sıcak havalarda size serin bir mola imkanı sunar.

 

Beylikdü’zünün Otantik Cafe’si


Harika mutfağımız sizleri lezzetli yemekler ve içeceklerden oluşan geniş yelpazesiyle etkileyecektir. Ayrıca harika seçenekler içeren harika ve kapsamlı bir açık büfe de sunuyoruz. Twin Cafe’ye Arkadaşlarınızı da getirin! Burada herkes kendi ağız tadına göre bir şeyler bulacaktır. Size ayrıca ücretsiz WiFi bağlantı hizmeti de sunuyoruz. Tabiki hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil. Ziyaretiniz sırasında ufaklıklar, çocuk köşemizde çok eğlenceli vakit geçirecektir. Sigara içenler için ilave bir alana sahibiz. Müşterilerimiz için ücretsiz park yerlerimizi kullanabilirsiniz. Restoranımıza engelsiz ulaşım vardır. Evcil hayvanlarınızı da restoranımıza getirebilirsiniz. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin