Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe
Vatra Cafe

Vatra Cafe

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Vatra Cafe


Hizmet sektöründeki 15 yıllık tecrübemiz ile size en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz. Başakşehir restaurantı olan Vatra Cafe’de dinamik ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Başakşehir cafelerinden daha iyi olan mükemmel lezettlerimiz, zengin serpme kahvaltıları ve muhteşem sunumlarımız ile memnuniyetinizi kazanmaya devam ediyoruz.

 

Hizmetlerimiz


Taze sıcacık servisimiz ile damağınızda muhteşem tatlar bırakacak kahvaltımızı denemelisiniz. Ekip toplantıları veya arkadaş buluşmalarınıza özel hizmetler, memnuniyet garantisi ile ilk akla gelen Başakşehir cafelerinden biriyiz. 7+1 ve 17+2 Vatra Kafeye özel servislerimiz toplu özel günleriniz, toplantı veya toplu buluşmalarınız için hizmetinizdedir.

Servis Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Doğum Günü Ücretlendirmesi

Servis Ücreti: 10 TL
Volkan Adet: 15 TL

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin