Hakkımızda

Mekansenin 2019’da kurulmuş olup, Restoran ve Kafe Mekanları’nı tüm şeffalığı ile kullanıcılarına sunan, website ve uygulama olarak hizmet veren platformdur. Kullanıcıların gün içinde yer edinme sorunu yaşamaması için rezervasyon hizmeti ve detaylı bilgi edinmeleri için de adres, menü, mekan özellikleri vb. bilgilerinin yanında esktra ücret bilgilerini sunmaktadır.Mekanları detaylı filtreleme sayfası sayesinde istediğiniz kategoriye göre listeleyip ücretler,mekan özellikleri gibi daha bir çok ayrıntılarıyla incelebiliyorsunuz. Kafeleri yemek, tatlı, nargile, masa oyunları, derbi ve maç yayını, doğum günü ve canlı müzik gibi istediğiniz kategoride listeleyebilir ve sadece o kategori ile ilgili bilgileri görebilirsiniz. Üstelik filtreleme sayfasında da her kategoride ayrı filtreleme yaparak daha hızlı arama yapabilirsiniz

Restoranları ve kafeleri en ince detayına kadar listele.

Öncelikle aramıza Hoş Geldin. Biz kimiz ve tam olarak ne yaptığımızı merak ettiğinizi duyar gibiyim . O zaman başlayalım; Mekansenin 2019'da kurulmuş olup, Restoran ve Kafe Mekanlarını tüm şeffaflığı ile kullanıcılarına sunan, website ve uygulama olarak hizmet veren platformdur. Kullanıcıların gün içinde mekan sorunu yaşamaması için rezervasyon hizmeti; detaylı bilgi edinmeleri için de adres, menü, mekan özellikleri vb. bilgilerinin yanında ekstra ücretleri ve bilgilerini sunmaktadır. Düşünsene bir mekânı bulmak için 1 dakikadan daha az zaman harcaman gerektiğini…Mekanları detaylı filtreleme sayfası sayesinde istediğiniz kategoriye göre listeleyip ücretler, mekan özellikleri ve mekan türü gibi daha bir çok ayrıntılarıyla incelebiliyorsunuz. Kafeleri yemek, tatlı, nargile, masa oyunları, derbi ve maç yayını, doğum günü ve canlı müzik gibi istediğiniz kategoride listeleyebilir ve sadece o kategori ile ilgili bilgileri görebilirsiniz. Üstelik filtreleme sayfasında da her kategoride ayrı filtreleme yaparak daha hızlı arama yapabilirsiniz. Bu kadar mıyız? Tabiki de HAYIR! Mekansenin, en güncel verileri elde etmeni ve günün keyfini çıkarmanı sağlamak için uğraşır…Her geçen gün daha çok geliştirmek üzere çalışıyoruz..Nerede ne yiyebileceğine kısaca sen karar ver! Yaptıklarımız anlatıklarımıza yetmiyor desek yeriridir… Şimdi ne diyoruz; Sen iste yeter ki Mekansenin Bizi biz yapan özelliklerden biride restoranları ve kafeleri en ince detayına kadar listelememiz.Diğer kuruluşlardan ayıran en büyük özellik kullanıcıya şeffaf ve güncel bilgiler verebilmek.

Mekansenin ekibi olarak verileri sürekli güncel tutmak için uğraşıyoruz.

En güzel ayrıntılar
Mekansenin'de.

Mekansenin 360 görünüm,rezervasyon,güncel bilgileri sürekli doğrulama adımında oldukça gelişmiş bir kafe,restoran filtreleme projesidir.

Mekanseninin amacı dünya üzerinde globalleşerek en çok girilen kafe,restoran filtreleme projesi olmaktır.