Ödeme Planları

Yıllık ödeme alın daha az ödeyin.

Aylık Yıllık %25 daha fazla kazanç
Başlangıç Paketi
TL

.

/Ücretsiz
 • Analiz Aracı
 • Paket Servis Hizmeti
 • Detaylı Restoran Verileri
 • İnstagram Feed
Erişim Sağla
Pro Paketi
TL

.

/Ücretli
 • Analiz Aracı
 • Paket Servis Hizmeti
 • Detaylı Restoran Verileri
 • İnstagram Feed
Ücretsiz dene * 1 aylık deneme sürümü için kredi kartı gerekmez.
Premium Paket
TL

.

/Ücretli
 • Analiz Aracı
 • Paket Servis Hizmeti
 • Detaylı Restoran Verileri
 • İnstagram Feed
Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorulara Göz Atın

İşletmenizi websitemiz’den kaldırabilmek için panel arayüzünden ilanlarım sekmesine tıklayınız ve ardından silmek istediğiniz ilanı siliniz. İsterseniz paketinizi iptal ederek işletmenizi tamamen websitemizden silebilirsiniz. İsterseniz tekrar işletme sayfasından başvuru yaparak işletmenizi websitemize ekleyebilirsiniz.

Editörün tercihi,platformumuzda süper moderatör kişilikli çalışma arkadaşlarımızın sizin işletmenize bir gün ziyaret ettikten sonra paylaştıkları tamamen öznel olan bilgi içeriğidir. Sizlerde editör tercihi özelliğinden faydalanmak istiyorsanız işletmenizi kayıtlı değilse kayıt ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Ücretli paketler profesyonel ekip ve kamera ile 360 derece çekim, ayrıntılı online rezarvasyon sistemi, sms ile bilgilendirme, sınırsız fotoğraf ve video içeriği, öne çıkarılmış işletme, doğrulanmış hesap (mavi tik) gibi bir çok özellik barındırabilir. Güncel paketleri websitemiz’den öğrenebilirsiniz. Özellikler paketlere göre farklılık gösterebilir.

Ödeme yöntemlerimiz;
Kredi Kartı, Banka Kartı veya Havale, Eft ile gerçekleşmektedir.

Alt yapı olarak Shopier kullanılmaktadır. Yani kredi veya banka kart bilgileriniz saklı tutulmaz. Güvenle sitemizi kullanabilirsiniz. Mekansenin kesinlikle kart bilgilerini sitede log kayıtı olarak tutmamaktadır.

Türkiye çerçevesinde yaptığımız iş olanağında bize benzer firma neredeyse mevcut değildir. Biz kullanıcılarımıza gayet net bilgileri sunmaktayız. Bununla kalmayıp kullanıcının ve işletmenin bu platformdan kâr etmesini sağlıyoruz. İşletmenize daha çok müşteri kazandırabilirsiniz. Üstelik bunun için ücret ödemeniz gerekmez, ücretsiz paketi’de kullanabilirsiniz. Kullanıcılar için ise mekanları tüm detaylı bilgileri, şeffaflığı ve güncel hali ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunmakla beraber ayrıcalıklı rezervasyon sistemi sayesinde kullanıcılar gün sonunda yer edinme sorunu yaşamamaktadır. Üstelik detaylı filtreleme sayfası sayesinde istediği kategoride ayrıntılı arama yapabilmektedir.

Bir mekanı bir çok kategoride görmenizin oldukça önemli bir sebebi var. Mekansenin mekanları Yemek, Kahve, Nargile, Masa Oyunları, Derbi, Doğum Günü ve Canlı Müzik olmak üzere 7 ayrı kategoride listeleyerek; mekanların klasik bilgileri dışında ekstra sadece seçtiğiniz kategori ile ilgili bilgileri de göstermektedir. Nargileye tıkladığınızda mekanın menü, mekan özellikleri, adres gibi bilgilerin yanı sır nargile tütün çeşitlerini, marpuç ücreti alınıyor mu, nargile ek ücretleri vb. bilgilerini görürsünüz. Aynı şekilde Masa Oyunlarına tıkladığınızda ise masa oyun türleri, masaya oturma ücreti alınıyor mu, masa oyunu ek ücretleri vb. bilgileri görürsünüz. Bu sayede Filtreleme Sayfasında da her kategori için ayrı filtreleme yaparak daha hızlı ve temiz arama yapabiliyorsunuz.

Yıllık Ödeme Yapılmış Paketler;

3 gün içinde iptal edilebilir veya değiştirilebilinir. Paket iptali halinde paket ücreti geri ödenir.

Aylık Ödeme Yapılmış Paketler;

Paket iptali söz konusu değildir. Sözleşmemizde açıkça beyan edilmiştir. Paket iptali durumunda eski paket var ise eski paket tekrar aktif edilip kullanılamaz ve hiçbir şekilde geri ödeme yapılamaz. Paket iptali ancak başka bir pakete geçme söz konusu olursa iptal edilebilir. Aksi takdirde işletmeniz paket iptal tarihi itibaren 3 gün içinde silinmektedir. İsterseniz bu 3 gün içerisinde tekrar paket satın alarak mekansenin bünyesinde işletmenizi tanıtmaya devam edebilirsiniz. Paketinizi iptal ederek ücretsiz paketten faydalanmaya devam etmek gibi bir durum söz konusu değildir. Ücretsiz paket tek kullanımlıktır. İptali veya başka pakete geçme durumunda tekrar kullanılamaz.

İşletmenizi eklemek ücretsizdir. Fakat ücretsiz paket kısıtlı özellikleri barındırmaktadır. Bu özellikleri detaylı şekilde sitemizden öğrenebilirsiniz. İsterseniz daha çok avantaj ve özelliklerden faydalanmak için ücretli paket satın alabilirsiniz.

Daha fazla sıkça sorulan sorulara göz atmak ister misiniz ? Şimdi Tıklayın