Sıkça Sorulan Sorular

İşletmeler ile ilgili sıkça sorulan sorulara göz atın.

Türkiye çerçevesinde yaptığımız iş olanağında bize benzer firma neredeyse mevcut değildir. Biz kullanıcılarımıza gayet net bilgileri sunmaktayız. Bununla kalmayıp kullanıcının ve işletmenin bu platformdan kâr etmesini sağlıyoruz. İşletmenize daha çok müşteri kazandırabilirsiniz. Üstelik bunun için ücret ödemeniz gerekmez, ücretsiz paketi’de kullanabilirsiniz. Kullanıcılar için ise mekanları tüm detaylı bilgileri, şeffaflığı ve güncel hali ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunmakla beraber ayrıcalıklı rezervasyon sistemi sayesinde kullanıcılar gün sonunda yer edinme sorunu yaşamamaktadır. Üstelik detaylı filtreleme sayfası sayesinde istediği kategoride ayrıntılı arama yapabilmektedir.

Yıllık Ödeme Yapılmış Paketler;

3 gün içinde iptal edilebilir veya değiştirilebilinir. Paket iptali halinde paket ücreti geri ödenir.

Aylık Ödeme Yapılmış Paketler;

Paket iptali söz konusu değildir. Sözleşmemizde açıkça beyan edilmiştir. Paket iptali durumunda eski paket var ise eski paket tekrar aktif edilip kullanılamaz ve hiçbir şekilde geri ödeme yapılamaz. Paket iptali ancak başka bir pakete geçme söz konusu olursa iptal edilebilir. Aksi takdirde işletmeniz paket iptal tarihi itibaren 3 gün içinde silinmektedir. İsterseniz bu 3 gün içerisinde tekrar paket satın alarak mekansenin bünyesinde işletmenizi tanıtmaya devam edebilirsiniz. Paketinizi iptal ederek ücretsiz paketten faydalanmaya devam etmek gibi bir durum söz konusu değildir. Ücretsiz paket tek kullanımlıktır. İptali veya başka pakete geçme durumunda tekrar kullanılamaz.

Sms sistemi ile bilgilendirme almanız için,profilinizde sms ile bildirim almak istiyorum seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir.

Bu bildirimler nelerdir?

– İşletmenize kaç kişinin girdiğinin aylık bilgisi.

– İşletmenizin ücretli paket dahilinde paket bitiminin kaç gün kaldığı bilgisi.

– Mekansenin bildirimleri.

Bir mekanı bir çok kategoride görmenizin oldukça önemli bir sebebi var. Mekansenin mekanları Yemek, Kahve, Nargile, Masa Oyunları, Derbi, Doğum Günü ve Canlı Müzik olmak üzere 7 ayrı kategoride listeleyerek; mekanların klasik bilgileri dışında ekstra sadece seçtiğiniz kategori ile ilgili bilgileri de göstermektedir. Nargileye tıkladığınızda mekanın menü, mekan özellikleri, adres gibi bilgilerin yanı sır nargile tütün çeşitlerini, marpuç ücreti alınıyor mu, nargile ek ücretleri vb. bilgilerini görürsünüz. Aynı şekilde Masa Oyunlarına tıkladığınızda ise masa oyun türleri, masaya oturma ücreti alınıyor mu, masa oyunu ek ücretleri vb. bilgileri görürsünüz. Bu sayede Filtreleme Sayfasında da her kategori için ayrı filtreleme yaparak daha hızlı ve temiz arama yapabiliyorsunuz.

İşletmenizi eklemek ücretsizdir. Fakat ücretsiz paket kısıtlı özellikleri barındırmaktadır. Bu özellikleri detaylı şekilde sitemizden öğrenebilirsiniz. İsterseniz daha çok avantaj ve özelliklerden faydalanmak için ücretli paket satın alabilirsiniz.

Editörün tercihi,platformumuzda süper moderatör kişilikli çalışma arkadaşlarımızın sizin işletmenize bir gün ziyaret ettikten sonra paylaştıkları tamamen öznel olan bilgi içeriğidir. Sizlerde editör tercihi özelliğinden faydalanmak istiyorsanız işletmenizi kayıtlı değilse kayıt ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

İşletmenizi websitemiz’den kaldırabilmek için panel arayüzünden ilanlarım sekmesine tıklayınız ve ardından silmek istediğiniz ilanı siliniz. İsterseniz paketinizi iptal ederek işletmenizi tamamen websitemizden silebilirsiniz. İsterseniz tekrar işletme sayfasından başvuru yaparak işletmenizi websitemize ekleyebilirsiniz.

Evet görebilirsiniz.

Ücretli paketler profesyonel ekip ve kamera ile 360 derece çekim, ayrıntılı online rezarvasyon sistemi, sms ile bilgilendirme, sınırsız fotoğraf ve video içeriği, öne çıkarılmış işletme, doğrulanmış hesap (mavi tik) gibi bir çok özellik barındırabilir. Güncel paketleri websitemiz’den öğrenebilirsiniz. Özellikler paketlere göre farklılık gösterebilir.

Kullanıcılarımız,mekanlardan rezervasyon yapar iken mekanın görünüşüne, diğer kullanıcıların yorumlarına dikkat ederek rezervasyon yaparlar. Rezervasyon yapan kullanıcılar, rezervasyon yaptıktan sonra size sms sistemi ile bilgilendirme mesajı gönderilir. Gönderilen mesaj’da rezervasyon yapan kullanıcının adı, telefon numarası, rezervasyon yapmak istediği tarih bilgileri yer alır. Kullanıcıya mutlaka en kısa zamanda dönüş yapmanız beklenir.

Rezervasyon tarihleri sizler tarafından belirlenmektedir. Bu yüzden rezervasyon tarihlerini belirlerken o saatler çerçevesinde mutlaka boş masa bulunmasına özen gösteriniz.

Ücretsiz paketin günü sınırsızdır, fakat ekleyebileceğiniz özellikler sınırlı tutulmaktadır. Böylece diğer paketleri kullanmanızı işletmeniz için öneririz. Ücretsiz paketi tanışma paketi olarak düşünebilirsiniz.

Çoklu kategoriye işletmenizi ekleyebilirsiniz.Paket hepsi için geçerli kılınacaktır.Örneğin,nargile bölümüne eklediğiniz paket ile canlı müzik bölümüne eklediğiniz paket aynıdır.Yani bir kere satın almanız tüm kategorilerden işletmenizi eklemenizi olanak sağlar.Ek ücret talep edilmez. İşletme sayfasından gerekli bilgileri ve belgeleri eksiksiz ekleyip hangi kategoride tanıtmamızı istiyorsanız seçmeniz yeterli. Ekibimiz seçilen kategorilere işletmenizi verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ekleyecektir.

Ödeme yöntemlerimiz;
Kredi Kartı, Banka Kartı veya Havale, Eft ile gerçekleşmektedir.

Alt yapı olarak Shopier kullanılmaktadır. Yani kredi veya banka kart bilgileriniz saklı tutulmaz. Güvenle sitemizi kullanabilirsiniz. Mekansenin kesinlikle kart bilgilerini sitede log kayıtı olarak tutmamaktadır.

Puan sistemi kullanıcılarımıza sunulan ayrıcalıktır. Kullanıcılarımız sitede gezinerek, yorum yaparak puanlar kazanırlar. Bu puanlarla bazı kafelerden ücretsiz yemek, içecek alabilirler.

Kayıt olarak 10 puan,her gün giriş yaparak 2 puan kazanabilir. Bazı görevleri yaparak rozetler kazanıp daha çok puan kazanabilir.