Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe
Balkon Cafe

Balkon Cafe
Bu işletme Beylikdüzü • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Balkon Cafe


Balkon Cafe Mehmet Şekerci tarafından 1999 yılında ilk olarak Etiler şubesi ile Şekerci Turizm adı altında kurulmuştur. Balkon; Türkiye de nargile üzerine şubeleşen ilk markadır. Etiler, Yeşilköy, Ataşehir, Bahçeşehir, Beylikdüzü ve Park Balkon şubesi ile dünya mutfağı özel sunumları ve modern mimarisiyle büyümeye devam etmektedir. 2016 yılında Çeşme Sheraton otelde hizmet vermeye başlayan mekan aynı yılda Şişli Radisson Blu otelde de yerini almıştır.

Arkadaşlarınız, dostlarınız ve aileniz ile birlikte günün her anında gelip nezih bir ortamda yemek yiyebilmeniz için Balkon Cafe Esenyurt şubemizde bulunan özel alanlarımızı tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize farklı lezzetler sunan ve her zaman unutulmaz bir yemek deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlayan samimi ve rahat bir yemek deneyimi vaat ediyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin