Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip
Big Gossip

Big Gossip
Bu işletme Büyükçekmece • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Big Gossip


Eşsiz nargile keyfini denize nazır sakin sessiz bir ortamda yaşamak isteyenler bence geç kalmayın, tabi bunun yanında kahvenizi de eksik etmeyin. Büyükçekmece restaurantlarının en güzeli olan restaurantımız denize kenarında. Gossip Cafe’nin deniz manzarası ile tüm balık, yakşam yemeği, kahve, deniz kenarı kahvaltı ve huzur sevenleri ağırlamaktan gurur duyarız.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin