Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola
Cafe De Mola

Cafe De Mola

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Cafe De Mola


Bayrampaşa’nın elit yeri Ada Park’ta bulunan Cafe De Mola, mekanın konsepti, kahvaltıyla başlayıp akşam yemeği ile biten sağlıklı ve lezzetli menüsü ve canlı müzik eğlencesi ile sadece çevresinin değil şehrin dikkatini üzerine çekmeye devam etmektedir. Cafe De Mola Bayrampaşa cafe işletmeleri arasında sıyrılan, farklı etkinlikleri, sıcak samimiyeti ve canlı müzik mekanı olmasıyla kendini özel bir konuma koymuştur. Canlı müzik eğlenceleri ve doğumgünü etkinlikeri ile Ada Park’taki diğer mekanlardan daha iyi hizmet sunan Cafe Mola bunun yanı sıra çeşitli nargile seçenekleri, türlü kokteylleri ve meze çeşitleri ile gönlünüzü hoş tutuyor.

Yeşillikler içinde yemeğinizi yiyerek canlı müziğinizi dinlerken, temiz havasıyla taptaze bir akşamı yaşamak isteyenler için kaçırılmaz bir mekan. Cafe Mola’nın menü fiyatları gayet uygun. Üstüne de çalışanlarımızın ilgisini, güler yüzlülüğünü ekleyince keyfinize diyecek yoktur. Yeşile hasret İstanbulluların uğramaktan vazgeçemeyeceği, farklı lezzet sevenlerin damaklarını tatlandıracak bir mekan. Müziğinizi salıncaklarda da dinleyebileceğinizi söylemeyi unutmayalım! Eğer siz de arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirmek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey bize uğramak.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin