Dürbün Cafe
Dürbün Cafe
Dürbün Cafe
Dürbün Cafe
Dürbün Cafe
Dürbün Cafe
Dürbün Cafe
Dürbün Cafe

Dürbün Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Dürbün Cafe


Restoranımız, gönlünüzde yer edinmek üzere, İstanbul’un göz bebeği olan tarihi yarımada Fatih Sirkeci’de emrinize amadedir. Medeniyetlere kucak açmış İstanbul’u konumundan dolayı eşsiz bir manzarada seyrederken “Dünya Mutfağı” lezzetlerini içinde bulunduran menümüzden damak zevkinize göre seçtiğiniz lezzetli ürünleri de afiyetle tadabilirsiniz.

Dürbün Cafe Restoran, İstanbul Restaurantlarının en iyi manzaralı mekanlarından biri dersek abartmış olmayız. İstanbul’ un incileri Topkapı Sarayı, Kız Kulesi, Boğaz, Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Galata Kulesi, Galata Köprüsü ve İstanbul Boğazı manzaramız dahilindedir. İstanbul’un incilerini her bir masamızda bulabilecek olmanızda yine mekanımıza bir ayrıcalık katmaktadır. Sizleri restaurantımızda deniz kenarı kahvaltısı yapmaya birbirinden güzel yemeklerimizi tatmaya bekleriz. Teras Cafemiz sayesinde kahvenizi İstanbul manzarası eşliğinde yudumlayabilirsiniz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin