Hayalim Cafe
Hayalim Cafe
Hayalim Cafe
Hayalim Cafe
Hayalim Cafe
Hayalim Cafe
Hayalim Cafe
Hayalim Cafe
Hayalim Cafe

Hayalim Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Hayalim Cafe


Güzel bir günün sabahında serpme kahvaltısı için artık çok uzaklara gitmeye gerek yok. Bağcılar cafelerinin içinden özel olarak seçtiğimiz mekanımız sizler için hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. Herkesin zevklerine uygun okey oyunu, tabu oyunu, tavla oyunu gibi alternatiflerin olduğu samimi bir okeyyeri mevcut. Digiturk ve Dsmart’ta ki maç yayınlarının heyecanını burada birlikte çıkarmak için sizleri de bekleriz.

Hafta sonları farklı seçeneklerle kahvaltı keyfi. Zengin menümüzden seçeceğiniz nefis yemekleri yazın bağcıların merkezindeki mekanımızda tatmalısınız. Haftanın stresinden kurtulmak, günün her saati, birbirinden güzel anılar biriktirmek için sizleri de Hayalim Kafe’ye bekliyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin