Just Cool Cafe
Just Cool Cafe
Just Cool Cafe
Just Cool Cafe
Just Cool Cafe
Just Cool Cafe
Just Cool Cafe
Just Cool Cafe

Just Cool Cafe

Bu işletme Fatih • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Just Cool Cafe


Just Cool Cafe Fatih’te 2007’de kuruldu. Sizlere özel ve konforlu düzeni ile ilgi çekmeye başlayan mekan Fatih restoranlar sınırlarını aşarak İstanbul’un da keyifli ve samimi ortamı olmayı başardı. Tüm İstanbulluların taze, lezzetli, farklı mutfaklara özgü ve mevsimine uygun yemek ve içecekleri ile öne çıkan müdavim mekanı oldu.

Açıldığımız günden beridir sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için, en iyi ilkleri deneyip ve yaratmak mekanımızın ana felsefesi olmuştur. Düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş ve işini severek yapan çalışanlarımız ile misafirperverlik bir anlayışta, bizi tercih eden herkese hizmet vermek Just Cool Cafe’nin ruhunu oluşturmakta!

Menümüz, Dünya mutfağı lezzetlerin yanı sıra, bu lezzetlerin Türk mutfağı ile tutkulu bir birleşiminden oluşuyor. Yılda iki kere değişen menümüzde en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmaya özen gösteriyor ve dünya mutfak trendlerini yakından takip ederek, bunları cafemizde sizlere sunuyoruz. Değişmeyen lezzet ve değişmeyen sıcaklık anlayışı ile misafirlerimize en iyi ve en kaliteli hizmeti vererek büyümeye devam ediyoruz.

Just Cool Cafe Fatih, müşterilerinin ve tedarikçi firmalarının güven ve memnuniyetlerini kazanarak sürekli yükselmeyi, hizmette devamlılık ve saygınlığı ana hedef olarak benimsemiştir. Personel memnuniyetini arttırarak sürekli iyileştirme anlayışı doğrultusunda, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda, beslenme kurallarına azami özen göstererek, yasalara ve standartlara uygun olarak, kaliteli bir ortamda müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine amaç edinmiştir.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin