Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih
Lazette Fatih

Lazette Fatih
Bu işletme Fatih • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Lazette Fatih


Güzel bir günün sabahında serpme kahvaltısı için çok uzaklara gitmeye gerek yok. Fatih kahvaltı mekanları içinden yerini özel olarak seçtiğimiz teraslı ve İstanbul manzaralı mekanımızı sizler için hazırladık ve beğeninize sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini hedef edinmiş ekibimizle sizlere hizmet etmekten gurur duyarız. Fatih yemek yerlerinin en iyisi olarak dünya mutfaklarını sizlere sunuyoruz. Terasımızda yemeklerimizi yerken o muhteşem, Fatih Cami başta olmak üzere Fatih’in tüm tarih kokan manzarası gözlerinizin önünde. Birbirinden güzel anılar biriktirmek için sizleri de Lazette Cafe’ye bekliyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin