Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe
Old Balat Cafe

Old Balat Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Old Balat Cafe


Balat geçmişten bu yana kavuşturucu ve buluşturucu enerji yayan bir yer.  Balat kafeleri ise bu enerjinin mıknatıs köşeleri. Güne başlarken, Balat kahvaltı etmek için en doğru seçenektir. Birbirinden narin, antika ve nostalji dolu bu mekanlar adeta sizleri büyüleyecek. Bir kez geldiniz mi hep gelmek isteyeceksiniz. İşte Old Balat Cafe’de tam olarak böyle bir mekan.

Diğer cafelerin aksine; çeşitli yörelerden toplanan, farklı kavrulan, farklı demlenen ve aromatik deneyleri yapılan 3. dalga kahveler ile bu kahvelerin hayranları için ideal bir yer. Bizleri, en çok da farklı ve rahat bir mekan arayanlar; dekorasyonu önemseyen ve oturduğu koltukta kitabını okuyup yada bilgisayarı ile çalışanlar öneriyor. Yüksek tavanları ve otantik dekoru gerçekten görülmeye değer. Otantik olmasının yanı sıra sessiz ve sakin bir yerde bulunması nedeniyle kafanızı ve ruhunuzu dinlendirebiliyorsunuz. Çay ve kahveleri lezzetli olduğu gibi seçenekleri de oldukça fazla. Birde glütensiz kekimizi çok öneriyoruz. Fiyatları bazı cafelerin biraz üzerinde bulabilirsiniz ama verdiğimiz kaliteli hizmet ve kullandığımız kaliteli ve lezzetli ürünlerle bu farkı sizin gözlerinizde az da olsa giderebiliyorsak bizden mutlu yok.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin