Shezofren Cafe
Shezofren Cafe
Shezofren Cafe
Shezofren Cafe
Shezofren Cafe

Shezofren Cafe

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Shezofren Cafe


Türk mutfağının yemeklerinden tatmak istiyorsunuz ve akşamınızı geçirmek istediğiniz size uygun bir restoran arayışında mısınız? Zeytinburnu restoranlarının en iyi hizmetlerini sunan Shezofren Cafe sizlere hizmetlerinin yanında uygun bir ortam eşliğinde enfes yemekler de sunmakta. Muhteşem güzellikte dış alanımız sizler için güzel bir ortam sunar. Isıtılan teraslı cafemiz de da daha uzun süre keyif yapmanız için sizi davet eder. Her havada rahat ve iyi hissetmeniz için klima sistemine sahibiz.

 

Shezofren Cafe Hizmetleri


Türk mutfağından geniş kapsamlı lezzetlerinden seçiminizi yapın ve etkilenmeye hazır olun. Shezofren Cafe’nin en seçici misafirlerini dahi memnun etmek için leziz fast food’larımızdan çok sayıda lezzetler sizi bekliyor. Sıcak çayın, kahvenin, bol vitaminli smoothie’lerin, meyveli kokteyllerin, taze sıkılmış meyve suların ve soğuk meşrubatın yanında bizde enfes pizzalar, kebaplar, hamburgerler, sandviçler ve makarnalar bulunmaktadır.

Rüya gibi tatlılarımız, serinletici dondurma, sevgiyle hazırlanan yaş pastalar yemek sonrası keyif tatlısı olarak sizi hayran bırakacaktır. Lezzetli bir kahvaltı, atıştırmalık, öğle yemeği ve bir akşam yemeği için bize gelin. Ziyaretiniz esnasında rahatlıkla internette dolanabilmeniz için ücretsiz WiFi bağlantısı sunuyoruz. Sigara içenler için özel bir sigara içme alanına sahibiz. Okey oyunu, tavla vb. oyunlar oynamak istiyorsanız, Zeytinburnu kafelerinin vazgeçilmezi olan kafemiz Zeytinburnu size okey oyunu için en güzel okeyyeri sunmaktadır.

Shezofren Cafe Zeytinburnu misafirleri için ücretsiz otopark yerlerimiz vardır. Park etmeniz için valemiz size destek olacaktır. Bizim için herkesi ağırlayabilmek önemlidir. Bu nedenle erişim yollarımız engelsizdir. Vakit kaybetmeden bizde bir masa rezerve edin. Sizleri stil dolu ortamımızda ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin