Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe
Shubra Cafe

Shubra Cafe

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Shubra Cafe Beykoz


1 Aralık 2014 tarihinde Beykoz’un nadide yerlerinden Çubuklu’da hizmete açıldı. Fatih köprüsünden kavacık çıkışına 10 dk, Acarkent Paşabahçe bağlantı yoluna 5 dk, Beykoz merkeze 5 dk, Kanlıca’ya 5 dk uzaklıktadır. Shubra Cafe, Beykoz Kahvaltı sevenlerini, eşsiz boğaz manzarası ve İstinye, Tarabya açısıyla dünya mutfağına ev sahipliği yapmanın yanında lezzetli serpme kahvaltı ile buluşturuyor, Shubra, dört ana lezzet profili (Meksika, Fransız, İtalyan, Türk) trend olarak doğu ve batı birleşimlerinin harmanlandığı konsepti ile misafirlerini ağırlıyor. 50 kişilik açık ve 175 kişilik kapalı olmak üzere toplamda 325 kişi kapasiteli restaurantımız da özel günler, kutlamalar, doğum günü organizasyonları ya da özel VIP odalarımızda sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Günümüz yüksek trendleri ele alındığında restaurant işletmeciliğinin özel bir öneme sahip olduğu görülür. İnsanların yemekten vazgeçemeyeceği düşünülürse; önce müşteri memnuniyetini hedeflemiş, kaliteli, güvenilir kafelerin başarılı olması kaçınılmazdır. Bizler de gelen misafirlerin kendilerine, lezzetli ve kaliteli yemekler, dünya markası kahveler ve tatlı krizi tutanlara birbirinden harika tatlılar sunulduğu Shubra Cafe Beykoz’da, dekorasyon ve tasarımlarımla göze çarpıyoruz.

“Tebdil-i mekanda ferahlık vardır” atasözü tam olarak mekanımızı tarif etmektedir. Yeşiliyle, mavisiyle, ormanıyla, mükemmel doğasının vermiş olduğu o eşsiz rahatlığı, zarifliği ve muazzam manzarasıyla hiçbir yerde bulamayacağınız bu mekanda sınırsız hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Çalışma Bilgileri Closures UTC+3

 • Pazartesi
  Day Off
 • Salı
  Day Off
 • Çarşamba
  Day Off
 • Perşembe
  Day Off
 • Cuma
  Day Off
 • Cumartesi
  Day Off
 • Pazar
  Day Off

Konum Bilgisi

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin