Times Cafe
Times Cafe
Times Cafe
Times Cafe
Times Cafe
Times Cafe
Times Cafe
Times Cafe

Times Cafe
Bu işletme Bayrampaşa • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Times Cafe


Times Cafe, kendinize zaman ayırın mottosuyla çıktığı keyif ve lezzet yolculuğuna ilk gün ki heyecan ve özeniyle Byrampaşa’da devam etmektedir. Kendinizi evinizde hissetmeniz bizim için her zaman en önemli amaç olmuştur. Düzeyli samimiyet ilkesini benimsemiş ve işini keyifle yapan çalışanlarımızla birlikte siz değerli dostlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ve bu anlayış ve özenden taviz vermeden sizlerle olmaya ve birlikte yeni anılara imza atmaya devam edeceğiz. Times Prive Bayrampaşa tam sizin bayılacağınız tarzda bir mekan.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin