Vanilla Cafe
Vanilla Cafe
Vanilla Cafe
Vanilla Cafe
Vanilla Cafe
Vanilla Cafe
Vanilla Cafe
Vanilla Cafe
Vanilla Cafe

Vanilla Cafe
Bu işletme Fatih • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Vanilla Cafe Balat


Vanilla Cafe Balat, Fatih’in Balat semtinde tüm misafirlerine hizmet veriyor. Mekanı diğer Fatihteki kafelerden ayıran özelliği kendine özgü şirin mimarisi ve içerideki sıcak ve samimi ortamı. Bulunduğu konum dolayısıyla zaman zaman yoğun olabiliyoruz fakat buna güvenip lezzeti ikinci planda tutmayız asla. Özellikle misafirlerimize günlük, taze yiyecek ve içecekleri sunarız. Kendine has bir tarza sahip olan mekanımıza her kesimden müşteri gelebiliyor fakat nispeten kadınların daha çok tercih ettiği bir cafeyiz diyebiliriz. Ayrıca butik cafe olmanın yanı sıra Balat sınırları içerisinde pek bulunamayan yemek çeşitliliğini sizlere sunmayı başarabildik. Yiyecek ve içeceklerimizin değerini yitirmedikçe çok yıllar daha sizlere hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin