Big Boss
Big Boss
Big Boss
Big Boss
Big Boss
Big Boss
Big Boss
Big Boss
Big Boss
Big Boss

Big Boss

Bu işletme Beylikdüzü • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

İşletme Hakkında

Big Boss Cafe


Beylikdüzü restoranı olarak dinamik iç dekarasyonuyla göz kamaştırmaktadır. Türk ve Dünya Mutfağı’nın en bilinen lezzetlerini büyük bir özenle hazırlarken, usta ellerden çıkan farklı tatlara kendi yorumunu katarak, sadece damaklarda değil muhteşem sunumlarıyla da gözünüze de hitap etmektedir.

Big Boss Cafe’de, Beylikdüzü kahvaltısı için şefin leziz kahvaltısıyla güne zinde başlayabilir, öğlen yemeklerinizi arkadaşlarınızı bu keyifli ortamda yiyebilir, gün sonunda ise günün tüm stresini atmak için kendilerine özgü nargile ve içecek menüleriyle harika bir akşam geçirebilirsiniz. Beylikdüzü mekanımıza gelen her misafirimize en leziz yemeklerimizi sunmaktan ve uygun fiyat politikasıyla çıktığımız hizmet kalitemizden ödün vermeyerek sizleri beklemekteyiz.

Masa Oturma Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Masa Ücretlendirmesi

Okey için masaya çerez bırakılıyor. 20 TL

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin
Uygulamamız Yayında Şimdi İndirin !
#EvdeKal