Bighouse
Bighouse
Bighouse
Bighouse
Bighouse
Bighouse
Bighouse
Bighouse
Bighouse
Bighouse

Bighouse

Bu işletme Bahçelievler • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

İşletme Hakkında

Bighouse Cafe


Kapısından girdiğiniz ilk anda kendinizi farklı bir mekanda hissedeceğiniz, dostlarınızla buluşup lezzetin ve sohbetin keyfini dilediğinizce sürdürebileceğiniz “sıcak” bir mekan yaratmak amacıyla açtığımız Bighouse Cafe, aynı yerde bulunmasına alışık olmadığınız çok sayıda leziz ve doyurucu serpme kahvaltı ve yemekleri ile başınızı döndürecek!

Her zaman lezzetin, temizliğin, hijyenin buluştuğu ve bunları tamamlayan güler yüzlü kadrosu ile müşterilerini daima memnun etme anlayışı içinde olan Bighouse Cafe günümüz Türkiye´sinde sürekli değişen maliyet fiyatlarına aldırmadan birinci kalite ürünler ile taze meyve ve sebzeler kullanılmaktadır. Sertifikasız ve TSE belgesiz ürünler kesinlikle mutfağımıza girmemektedir. Bahçelievler cafelerinin en hijyenik ve vegan dostu mekanına tüm vegan ve sağlığına önem veren müşterileri bekliyoruz.

Masa Oturma Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Masa Ücretlendirmesi

Masaya Ücreti: 15 TL 2 çerez bırakılıyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin