Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe
Güzel Bahçe Cafe

Güzel Bahçe Cafe

Bu işletme Esenyurt • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

İşletme Hakkında

Güzel Bahçe Cafe


Beylikdüzü Belediyesi Metrobüs durağında indiğinizde yolun Marmara Park tarafında, yürüme mesafesi ile 1 dk da ulaşabileceğiniz Güzel Bahçe Cafe’ye ulaştığınızda bu kadar yüksek binanın arasında kendinizi birden yeşil doğal bir vahada bulacaksınız. Cafe’ye adımınızı attığınızdan itibaren sizi karşılayan su fıskıyesinin müzikle şahane dansını seyredip tüm şehir stresinden uzaklaşıp tamamen bu ortama bağlanmaya başladığınızı fark edeceksiniz. Güzel Bahçe’yi keşfedenlerin bu mekandan bir daha uzak duramama sebeplerinden başlıcası da bu.

Güzel Bahçe’nin Beylikdüzü kahvaltı mekanları arasında saklı cennetlerden biri olmasının tek nedeni tabi ki şahane atmosferi değil. Mükemmel leziz serpme kahvaltı, her öğün yiyebileceğiniz harika yemekleri yanında bu doğal manzara karşısında Nargile keyfini yapabilme imkanını da sizlere sunuyor.

Masa Oturma Ücreti Alınıyor mu ?

Hayır Alınmıyor

Masa Ücretlendirmesi

Sadece yediğiniz ve içtiğinizin hesabını alıyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin