Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe
Privato Cafe

Privato Cafe

Bu işletme Beyoğlu • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

İşletme Hakkında

Privato Cafe


Kafemizin adına bakıp yanılmayın. ”Privato” İtalyanca bir sözcük olmasına rağmen mekanımız, ”Ev Yapımı Geleneksel Türk Mutfağı ve Gürcü Mutfağı” na sahiptir. 1893 Yılından kalma bir binanın ruhunu barındırır Privato. Daha mekana girer girmez ateş tuğlaların üzerinde bulunan Roma Kemerleri geçmişe alıp götürür sizi. Cafe Privato’nun 10 yıllık bir mazisi vardır.Her köşesinde başka yaşanmışlıklarla dolu. Belki bu yüzden her masa sanki başka bir karakterdir size bu lezzet yolculuğunda eşlik eden.

”Yemek yemek üstüne ne düşünürsünüz bilmem, ama kahvaltının mutlulukla bir ilgisi olmalı” demiş Cemal Sürreya. Ne iyi etmiş! Privato Cafe, özellikle serpme kahvaltısıyla Galata restaurantlarını bile geride bırakıyor. Galata kahvaltı mekanlarında en ön sırada yerini alıyor. Yerli ve yabancı bir çok lezzet sevenin gözdesi.

Masa Oturma Ücreti Alınıyor mu ?

Hayır Alınmıyor

Masa Ücretlendirmesi

Ücretlendirme bulunmamakta.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin
Uygulamamız Yayında Şimdi İndirin !
#EvdeKal