The Cafes Güneşli
The Cafes Güneşli
The Cafes Güneşli
The Cafes Güneşli
The Cafes Güneşli
The Cafes Güneşli
The Cafes Güneşli

The Cafes Güneşli

Bu işletme Bağcılar • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

İşletme Hakkında

The Cafes Güneşli


The Cafes Güneşli olarak Bağcılar Güneşli’de hizmet vermekte olup derbi yayınları, serpme kahvaltısı, grup ve iş yemeği organizasyonları, doğumgünü partileri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir. Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.

 

 

 

Masa Oturma Ücreti Alınıyor mu ?

Evet Alınıyor

Masa Ücretlendirmesi

Oturma Ücreti:
Alt Kat: Girişteki okey masaları ücretsiz.
Üst Kat: Oyun sevenlere özel olarak ayarlanan okey masalarında hesap fazla tutmazsa 50 TL'lik çerez tabağı servis ediliyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin