Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe

Hunters Cafe

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Hunters Cafe


Avcılar Mekanlarına bir yenisi olarak 30 yıllık işletme deneyiminin ardından 2017 yılında açılan Hunters Cafe; keyifli ortamı, menüsü, her zevke hitap eden kahve-içecek çeşitleri, zengin serpme kahvaltı seçeneği ile Avcılar kahvaltı mekanları ve Avcılar cafeleri arasında hizmetleri ile her zaman öne çıkmıştır. Aileniz ya da dostlarınızla sıcak bir ortamda sohbet garantisi sağlayan ve size değer veren servis anlayışı ile evinizdeymişsiniz hissi uyandırıyor.

Hunters Kafe menüsünde kaliteli ve orijinal ürünler anlayışından vazgeçmeden seçkin ve sağlıklı ürünleri sizlerle buluşturuyor. Her geçen gün gelişen hizmetleri ile öne çıkan kafemiz de ücretsiz wifi yanında, okey oyunu, tavla oyunu, satranç oyunu vb. gibi oyunlar da bulunuyor.

Kullan At Marpuç Ücreti Alınıyor Mu ?

Marpuç Bulunmuyor

Ek Ücretler

Tek Kullanımlık Marpuç: Bulunmuyor. Yıkanabilir silikon marpuç bulunuyor.
Buzlu Marpuç: Bulunmuyor.
Lüle Değişimi: 15-20 Nargileye göre değişiyor.

Mekan Fotoğrafları

Çalışma Saatleri Şimdi aç UTC+3

09:00 - 02:00
 • Pazartesi
  09:00 - 02:00
 • Salı
  09:00 - 02:00
 • Çarşamba
  09:00 - 02:00
 • Perşembe
  09:00 - 02:00
 • Cuma
  09:00 - 02:00
 • Cumartesi
  09:00 - 02:00
 • Pazar
  09:00 - 02:00

İstatislikler

98 Görüntülenme
0 Rating
1 Kişinin Favorisinde
1 Kişi Paylaşmış

Konum Bilgisi

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin