Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden
Nil Garden

Nil Garden

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Nil Garden Cafe


1997’de ilk şubesini Avcılarda açan restaurant, Beylikdüzü Cumhurriyet’te 2. şubesini açarak Beylikdüzü restoranlarının trendi olmayı başarmıştır. Açıldığı ilk yıldan beridir İstanbul’un en trend mekanlarından olmayı amaçlayan restaurant bu yolda iş adamlarının da desteğini alarak ilerlemektedir. Açıldığından beridir çok fazla lezzet çeşitliği ile gözleri üstüne çeken Nil Garden Cafe Beylikdüzü, Dünya mutfağı çeşitlerini arttırmaya devam etmektedir.

Canlı Müzik eğlencesi, doğumgünü süprizleri, nişan-kına gibi büyük etkinlikleri ve grup-iş yemekleri gibi birçok hizmetleri silerin ağına getirmekle kalmayıp kendi ekibiyle organize etmektedir. Okey başta olmak üzere farklı masa oyunları ve derbi yayınları ile eğlenmeyi bilen herkesi ağırlamak için var olmuş bir mekan.

Kullan At Marpuç Ücreti Alınıyor Mu ?

Hayır Alınmıyor

Ek Ücretler

Tek Kullanımlık Marpuç: Ücretsiz
Lüle Değişimi: 20 TL

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin