Shubra Cafe

Enes Mert Hüseyin

Shubra Cafe

 

Karşılama – Servis:

İstanbul’un Beykoz ilçesinde yer alan ve dikkat çeken, Shubra Cafe adlı mekâna uğradığınız da güler yüzlü çalışanlarla karşılaşacaksınız. Tabi ki bu durum sizi oldukça mutlu edecek. Herkes gittiği mekânlarda pozitif enerjiyle ve ilgiyle karşılaşmak ister işte tam da Shubra Cafe, size göre diyebiliriz. Gerek mekânın çalışanlarının güler yüzleri gerekse sundukları hizmet gerçekten insanı çok mutlu ediyor. Ayrıca bir mekânda olmasını istediğiniz her hizmet burada mevcut. Shubra Cafe Beykoz manzarasında kendinizi çok huzurlu hissedeceksiniz. Tüm hafta İstanbul’un kargaşasında ki yorgunluğunuzu burada atacaksınız. İşletmenin ortamı da gayet canlı, adeta sizin içinizi de ferahlatıyor. 2014 yılında Beykoz Çubuklu’da hizmete başlayan bu muhteşem mekâna uğradığınız için asla pişman olmayacaksınız.

 

Fiyat – Performans:

Beykoz Cafeler içerisinde ele alındığında bu mekân hem manzarasıyla hem uygun fiyatlarıyla insanların çok fazla dikkatini çekiyor. Genel olarak orta gelirlilere hitap eden mekan, sunduğu hizmetler baz alındığında hiçte kötü değil. Hem kapalı hem de açık yeri olan mekânın nargilesi çok fazla tercih ediliyor. Ayrıca mekânda sigara içenler için özel alanda oluşturulmuş. Terası, şehir manzarası da mekânın kesinlikle tercih edilmesi için nedenler arasında olduğunu söyleyebiliriz. Havalandırma sistemi çok iyi çalıştığı için ortam her daim ferah. Bunlar dışında mekânda; Lunch menü ve valede var tüm bu hizmetler içinde gerçekten mekân oldukça uygun fiyatlı olduğunu söyleyebiliriz. Üstelik Shubra Cafe menü fotoğrafları, getirilen ürünlerle aynı hiçbir değişiklik yok.

 

Garson – Müşteri İlişkisi:

Cafeye girer girmez anında sizi çalışanlar karşılayarak isteklerinizi hemen yerine getirmeye çalışıyorlar. Cafede 175 kişi kapalı, 50 kişilikte açık mekânda olmak üzere 325 kişilik toplam kapasitesi var. VIP odaları da olan cafede ayrıca; doğum günü, çeşitli organizasyonlar ve kutlamalarda yapılabiliyor. Mekân müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Bunun içinde mekânda daima müşteri istekleri eksiksiz karşılanıyor. Bir insan gittiği mekânın öncelikle, kaliteli ve güvenli olmasını ister. İşte İstanbul’da kaliteli, güvenli mekânlar arasında Shubra Cafeyi’de örnek size verebiliriz. Burayı tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız. Üstelik şöyle notta verebiliriz, buraya aç geldiyseniz çoğu mekânda olduğu gibi saatlerce beklemeniz gerekmiyor. Çünkü çalışanlar o kadar hızlı ki açlıktan ölme tabirini kesinlikle bu mekânda kullanamayacaksınız.

 

Hijyen:

Özellikle hijyen konusu, Covid 19’dan önce pek de insanlar tarafından o kadar çok önemsenmiyordu. Fakat salgından sonra her tüketici gittiği mekanların hijyen açısından iyi olmasını istemeye başladı. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz Shubra Cafe‘de hijyen şartları tam olarak yerine getiriliyor. Masalardan müşteriler kalkınca diğer bir müşteri oturmadan hemen siliniyor. Devamlı olarak mekân dezenfekte ediliyor. Maske takmayan kişiler kesinlikle cafe içerisine alınmıyor. Cafede Covid 19 kuralları tam olarak uygulanıyor. Covid 19 öncesinde de aslında mekân gayet temizdi. Fakat salgından sonra temizlik konusunda mekân daha da dikkatli olmaya başladı. Özellikle hijyenin daha da önemli hale geldiği şu günlerde, dostlarınız, çocuğunuz, eşiniz ve aileniz ile gönül rahatlığıyla bu mekâna gidebilirsiniz.

 

Tat- Damat Zevki:

Shubra Cafe‘de, hem Türk hem de dünya lezzetlini bulabilirsiniz. Beykoz kahvaltı mekânları, içerisinde kesinlikle Shubra Cafe‘nin zengin menüsüyle hazırlanmış kahvaltısıyla güne gerçekten enerjik başlayacaksınız. Ailenizde güzel bir kahvaltı etmek istediniz, o zaman kesinlikle bu mekânı seçmenizi tavsiye ediyoruz. Tüm hafta çok çalışıp yorulduktan sonra burada manzara eşliğinde kahvaltı yaparak yorgunluğunuzu da çok güzel atacaksınız. Ayrıyeten Beykoz restoranları olarak da bu mekânı kesinlikle seçebilirsiniz. Mekânın restoran bölümü de gerçekten çok harika. Kalite ve güvenli şekilde hazırlanan ürünleri tüketirken kesinlikle içiniz çok rahat olacak. Müşterilerin istekleri doğrultusunda hazırlanan menüler gerçekten iştahı açacak cinsten.

Müşteri tarafından istenen menüler lüks servisle sunulmakta olup aynı zamanda tasarımlarla ve dekorasyonlarla da çok fazla dikkat çekiyor. Hem sunulan muhteşem menülerle hem de mekânın; mavisi, ormanı, yeşilliği ve kısacası tüm atmosferi ile birlikte muhteşem bir gün geçireceksiniz. Shubra Cafe sizlere, aynı zamanda dört adet ana menü sunuyor. İtalyan, Fransız, Meksika ve tabi ki Türk lezzetleriyle adeta meşk olacaksınız. Mekânın trendi zaten; batıyla doğu birleştirilerek müşterilere harika konseptler çıkarmaktır. Hatta tercih ettiğiniz ürünlerde özel siparişte oluşturabilirsiniz. Yani; pide yemeyi tercih ettiyseniz kendinizin damak tadına göre pidenizi özel hazırlatabilirsiniz.