Friends Bistro
Friends Bistro
Friends Bistro
Friends Bistro
Friends Bistro
Friends Bistro
Friends Bistro
Friends Bistro
Friends Bistro

Friends Bistro

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Friends Bistro Bar


Çeşitli alkollü kokteylleri ve mezeleri ile Bahçeşehir’de hizmet veren Friends Bistro Bar, cafe bar sektöründe hizmet vermekle birlikte sabahları kahvaltı yapabileceğiniz bir mekandır. Cafe alkol servisini genelde akşam vermektedir. Gece geç saatlere kadar açık olan cafe, eğlenmeyi bilen tüm gececi tayfayı yüksek kalitede alkol servisi ile eğlencenin gibine vurmaya davet ediyor.

Öncelikle Esenyurt’ta, gençlerin takılabileceği bir cafe açma fikri ile yola koyulduk. Ama bu mekanın çok sıradan olamaması lazımdı. Hiç bir zaman büyük bir mekan olmayı düşünmedik. Kendi halinde; gençlerin hem eğlenebileceği hemde gece hayatına akabileceği, sabahları ise herkesin kahvaltı yapabileceği bir ortam oluşturmaktı bizim hedefimiz. Bu doğrultuda Bahçeşehir cafelerinden her zaman en iyisi ve farklı olmayı denedik. Bu ortam ve ferah viskilerimizi denemek istiyorsanız sizlerde bu mekanda gecelere akabilirsiniz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin