Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe
Hunters Cafe

Hunters Cafe

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Hunters Cafe


Avcılar Mekanlarına bir yenisi olarak 30 yıllık işletme deneyiminin ardından 2017 yılında açılan Hunters Cafe; keyifli ortamı, menüsü, her zevke hitap eden kahve-içecek çeşitleri, zengin serpme kahvaltı seçeneği ile Avcılar kahvaltı mekanları ve Avcılar cafeleri arasında hizmetleri ile her zaman öne çıkmıştır. Aileniz ya da dostlarınızla sıcak bir ortamda sohbet garantisi sağlayan ve size değer veren servis anlayışı ile evinizdeymişsiniz hissi uyandırıyor.

Hunters Kafe menüsünde kaliteli ve orijinal ürünler anlayışından vazgeçmeden seçkin ve sağlıklı ürünleri sizlerle buluşturuyor. Her geçen gün gelişen hizmetleri ile öne çıkan kafemiz de ücretsiz wifi yanında, okey oyunu, tavla oyunu, satranç oyunu vb. gibi oyunlar da bulunuyor.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin