Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent
Karamel Cafe Beykent

Karamel Cafe Beykent

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Karamel Cafe Beykent


Büyükçekmece Restaurantımızda tüm kahve sever misafirlerimiz için tüm çabamızla samimi hizmet, sıcak bir atmosfer ve her zaman ustalıkla kavrulmuş ve kıvamında hazırlanmış kahve çeşitlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. “Ayrıcalığımız, sadece kahvemiz değil…” Sloganıyla girmiş olduğumuz bu yolda kahvemizi tamamlayacak deneyimlerimizi en iyi şekilde sunmaktayız. Ekibimiz olarak işimizi büyük bir şevkle,amatör ruhumuzu kaybetmeden ilk günkü heyecanımızla devamlı gülen yüzlerle bağlılık göstermekteyiz.

Coffee Caramel Beykent olarak ülkemizin de damak tadına uygun olarak dünya mutfağından seçtiğimiz lezzetlerimizi profesyonel hizmet anlayışı, hızlı servis kalitesi cazip fiyat alternatifleriyle müşteri memnuniyetini esas alarak yola devam ediyoruz. Güne güzel bir başlangıç için serpme kahvaltı, farklı kokteyleri, doğal olarak hazırlanan special soğuk veya buzlu içecekler, vitamin bar kısmında bulunan mevsimine göre özel olarak hazırlanan meyve sularından derlediği menüsü ile de dikkat çekiyor. Okey oyunu oynamak isteyen misafirlerimizin de ilgi odağı olmaya devam ediyoruz. Büyükeçekmece restaurantları arasında en gözde okeyyeri Karamel Cafe olmasının temel sebebi de bu. Üstüne konforlu maç yayınlarımız ile derbi çoşkumuzu birlikte paylaşıyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin