Keyf Cafe
Keyf Cafe
Keyf Cafe
Keyf Cafe

Keyf Cafe
Bu işletme Bakırköy • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Keyf Cafe Bakırköy


Bakırköy kafelerinin en tatlı ortamı olan Keyf Kafe, daima yenilenen kahvaltı ve yemek menüsü, veganlara özel vegan menüleri ile Bakırköy mekanlarının gözdesi olmuştur. Bu sebepten Bakırköy kafeleri denilince Kartaltepe’de bulunan Cafe Keyf’in akla gelmemesi imkansız. Kendi mutfağımızda hazırlanan tatlılarımız, sizlere özel hazırlanan içeceklerimiz ile aile ortamımıza hepinizi Bakırköyde ki mekanımıza bekliyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin