Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe
Kime Ne Cafe

Kime Ne Cafe
Bu işletme Bahçelievler • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Kime Ne Cafe


Arkadaşlarınızla buluşmak veya ailenizle huzurla bir fincan kahve içmek mi istiyorsunuz? Şirinevler cafelerinin en güzel ortamı olan cafemiz ortama değer veren herkes için doğru adrestir. Kime Ne Cafe öğle yemekleri, öğleden sonra atıştırmalıkları ve Şirinevler kahvaltısı için popüler bir buluşma noktasıdır. Akşamınızı güzel, huzurlu ve rahat dış mekanlarımızda geçirin. Hava biraz serinlese de ısıtılmış terasımız en doğru seçim olacaktır. Her iklimde rahat ve iyi hissetmeniz için klima sistemine sahibiz.

Fotoğraflarınızı paylaşmak için ücretsiz WiFi bağlantımızı kullanın. Sigara içenler için ayrı bir alanımız mevcuttur. Ayrıca aracınızla da gelebilirsiniz, sizin için ücretsiz park yerlerimiz vardır. Sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız! Her zaman bekleriz! Ödeme şekli olarak VISA, bankamatik kartı ve Mastercard kabul ediyoruz. Ayrıca nakit ödeme imkanı da bulunmaktadır. Elbette yemeklerinizi yanınızda götürmek üzere paket yapabiliriz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin