Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe
Lavender Cafe

Lavender Cafe

Bu işletme Beyoğlu • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

Lavender Cafe


Karaköy kahvaltısının ne kadar meşhur olduğunu herkes biliyor. Şimdi ise tarihin, İstanbul’un tüm güzellikleri ve en güzel manzaralarının olduğu Beyoğlu ilçesindeki Lavender Cafe Karaköy’ü tanıyalım biraz da. Beyoğlu’nda Karaköy ve Galata arasında bulunan cafe konsepti ve atmosferi ile şehre uyum sağlamış durumda. İçeri girmeden o renklerin, sıcaklığın ve uyumun adeta kokusunu hissedeceksiniz. Akşam güneşin batmasıyla gün içinde yorulan vücudunuza sıcacık şöminenin başında kahve yudumlamak gibi iyi gelecek bu mekan. Işıklandırması ve renk uyumları ile akşamın karanlığında daha bir samimi, hoş durmaktadır.

Bir çok ülkenin lezzetlerini ve Türk mutfağını sizlere; en sağlıklı ve lezzetli haliyle sunmaktan ödün vermemekte. Karaköy restaurantlarının incisi olmanın yanı sıra İstanbul’un bile en hoş mekanları arasına girmektedir. İster içerde ister dışarıda oturabileceğiniz mekanın dış ambiyansı da çevresinden oldukça farklı. Yumuşak minderlere oturarak, meşhur Türk geleneği olan yer sofrası tarzında masaları ile yemeğinizin ve kahvenizin tadına bakmaktan asla kendizi alı koymayın sizleri bu anlata anlata bitiremeyeceğimiz restorana bekliyoruz.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Uygulamamızı İndirin 👋

Uygulamamızı indirerek daha rahat şekilde restoranlara ve kafelere göz atın.

Mekansenin