Müze Cafe
Müze Cafe
Müze Cafe
Müze Cafe
Müze Cafe

Müze Cafe

Ortalama Yorumlar

Mekan Hakkında

Müze Cafe


Avcılar cafelerinden farklı olarak nişan, baby shower, partiler, kına gecesi gibi birçok etkinliğe en güzel ortamı  ve hizmetleri sunmaktadır. Avcılar sahil cafelerine konumu ile yakındır. Avcılar eğlence mekanları denilince, canlı müzikleri ve kadınlar matineleri ile kendinden söz ettiren Müze Cafe; eğlence mekanlarına yeni soluk getirerek doğum günlerinde canlı müzik ortamı sunmaktadır.

Hep eğlenceden bahsettik şimdi ise biraz da kahvaltı, yemek ve kahve çeşitlerimizden bahsedelim. Tabi ki nargile mekanlarının vazgeçilmezi olarak nargile tütünlerimizi de belirtmesek olmaz. Serpme kahvaltı ve yemeklerinde el değmemiş ve kaliteli hijyenik ürünler kullanılmaktadır. Lezzetine lezzet katara ilerleyen Cafemiz her geçen zaman bir üst kaliteye ulaşmaktadır. Kahve çeşitleri ile bir nebze geride kalmış olsak da soğuk kahveden tutun bir çok kahve çeşidini sizlere sunabilmekteyiz. 20′ den fazla nargile tütün çeşitleri ile nargile kalitesini arşa yükselttik. Avcılar nargile mekanlarının içinde sizler için özel olarak orjinal ve kaliteli tütünleri getirerek sizlerin damak tadınıza sunduk.

Mekan Fotoğrafları

Çalışma Saatleri Kapalı UTC+3

10:00 - 00:00
 • Pazartesi
  10:00 - 00:00
 • Salı
  10:00 - 00:00
 • Çarşamba
  10:00 - 00:00
 • Perşembe
  10:00 - 00:00
 • Cuma
  10:00 - 00:00
 • Cumartesi
  10:00 - 00:00
 • Pazar
  10:00 - 00:00

İstatistikler

39 Görüntülenme
0 Rating
0 Favorite
0 Share

Konum Bilgisi

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin mekansenin
Mekansenin