My Caro Cafe
My Caro Cafe
My Caro Cafe
My Caro Cafe
My Caro Cafe
My Caro Cafe
My Caro Cafe

My Caro Cafe
Bu işletme Büyükçekmece • İstanbul bölgesinde bulunuyor.

Covid-19 önlemleri kapsamında alınan yeni karara göre restoranlar ve kafelerde sadece paket servis hizmeti verilecektir.

Ortalama İncelemeleri

Mekan Hakkında

My Caro Cafe


Büyükçekmece Restaurantları denilince Ekinoba’da bulunan My Caro Cafe’nin akla gelmemesi imkansız. Büyükçekmece sahil mekanları arasında en konforlu ve manzaralı mekanı olarak sizlere Teras, Otopark, Vale, Çocuk Parkı, Deniz Kenarı Kahvaltı, Deniz Manzaralı Yemek, Şehir Manzarası, Balık Yemekleri, Sıcak İç Mekan gibi birçok hzimetler sunuyoruz. Ekinoba’ya gelirseniz serpme kahvaltıdan kebaba, kebaptan balık yemeklerine, balık yemeklerinden geniş fast food seçeneklerine kadar tüm lezzetleri tatmış olursunuz. Vegan ve vejeteryan misafirlerimizi de unutmadan onlar için en sağlıklı ve organik sebze yemekleri, makarna çeşitleri, bol  bol sağlıklı salata çeşitleri sunmaktayız.

Mekan Fotoğrafları

Copyright © Mekansenin.com 2020

Hakkımızda   ·   Gizlilik Politikası   ·   Kullanım Şartları | hirsli.co

mekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekanseninmekansenin
Mekansenin